Moderný inernetový obchod s rybárskymi potrebami. Rybárčina za najlepšie ceny a zľavy. Svojim zákazníkom www.rybarovsvet.sk má priniesť prehľadnosť, rýchlosť a odbornú selekciu tovaru, promtné vybavenie objednávok, ktorých stav môžete nepretržite sledovať. Ponúka produkty od renomovaných výrobcov rybárskych potrieb, ako sú: Okrem iných u nás nájdete značky ako: AWA-SHIMA, Carp Zoom, Cormoran, Daiwa, Dynamite Baits, Mivardi, ROBINSON, Rapala a mnoho ďalších. Nakúpte len to čo je skladom. http://www.rybarovsvet.sk/tip-od-predajcu www.rybarovsvet.sk

Novinka: Petícia na obnovu železničných tratí na Gemeri

Späť na všetky novinky
Petícia na obnovu železničných tratí na Gemeri

Petícia na obnovu železničných tratí na Gemeri

12. 12. 2014 (08:13)
Petícia za obnovu železničných tratí na Gemeri vyplýva z prijatých opatrení v železničnej doprave, ktoré vzhľadom na zrušené trate v našom regióne je diskriminačný.

Petícia za obnovenie železničnej osobnej dopravy na gemerských tratiach
Vláda Slovenskej republiky na rokovaní dňa 22. novembra 2014 prijala návrh opatrení finančného, ekonomického a sociálneho balíčka v železničnej osobnej doprave. Tento balíček bol prijatý s rozpormi, napríklad odborníci aj laická verejnosť ho považuje za diskriminačný. Zvlášť citlivo ako nespravodlivý je vnímaný v regiónoch, v ktorých bola železničná osobná doprava postupne od roku 2003 zastavená.
P E T Í C I A
My dole podpísaní občania Slovenskej republiky žiadame
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky o obnovu železničnej osobnej dopravy na tratiach Plešivec – Muráň (165), Plešivec – Slavošovce (166), Plešivec – Rožňava (160) a Rožňava – Dobšiná (167). Navrhujeme zabezpečiť priame vlakové spojenie okresného mesta Revúca s okresným mestom Rožňava a v prípojných staniciach Plešivec a Rožňava prípoje k rýchlikom a od rýchlikov.
Cieľom petície je zmierniť diskriminačný charakter prijatého balíčka a obnoviť železničnú osobnú dopravu na železničných tratiach, ktoré sú v prevádzkyschopnom stave a v regióne, kde existuje dostatočný potenciál cestujúcich. Obsahom prijatého balíčka bol návrh na bezplatnú prepravu detí do dovŕšenia 15 rokov veku, bezplatnú dopravu žiakov a študentov denného štúdia do dovŕšenia 26 rokov veku, bezplatnú prepravu osôb, ktoré dovŕšili vek 62 rokov a všetkých poberateľov dôchodkov podľa zákona č.461/2003 Z. z. o sociálnom poistení v znení neskorších predpisov. Cieľom petície je obnoviť železničnú osobnú dopravu tam, kde skupiny obyvateľstva, ktorých sa návrh opatrení bezprostredne týka, bývajú a študujú. Cieľom petície je podporiť rozvoj železničnej osobnej dopravy, čo je v súlade so schválenými vládnymi opatreniami.
Podporte našu petíciu! Našu petíciu nájdete aj na internete tu:

www.peticie.com/signatures/obnovenie_dopravy_na_gemerskych_tratiach/
 


POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA
20.08.2019 (14:05)

Na vrch stránky obce Mokrá Lúka | aktuality, články, dokumenty, fotogalérie | Oficiálne stránky obce Mokrá Lúka | Novinky obce Mokrá Lúka |

www.clnynadovolenku.sk | nafukovacie člny, lode na dovolenku a rybárčenie E-shop (internetový obchod) s najširšou ponukou nafukovacích člnov na dovolenku a rybárčenie. Sortiment veľmi kvalitných gumených člnov, rybárskych člnov, rekreačných člnov, lodí a príslušenstva aj na splátky. Dlhoročná skúsenosť s online predajom. nafukovacie člny, člny, lode, dovolenka, rekreácia, voda, turistika, hobby, veslovanie, ryby, rybárčenie, rybárske potreby, rybolov, člnkovanie, gumené člny, gumené lode, príslušenstvo, leto, servis, e-shop, eshop, splátky, sonary, veslá, kotvy

www.rybarovsvet.sk | rybárske potreby Najmodernejší e-shop s rybárskymi potrebami ponúka prúty - udice, navijaky, bižutériu na rybárčenie, háčiky, nástrahy, návnady, kreslá, lehátky, sonary, člny, závažia, voblery a ostatné príslušenstvo potrebné na rybačky.