Moderný inernetový obchod s rybárskymi potrebami. Rybárčina za najlepšie ceny a zľavy. Svojim zákazníkom www.rybarovsvet.sk má priniesť prehľadnosť, rýchlosť a odbornú selekciu tovaru, promtné vybavenie objednávok, ktorých stav môžete nepretržite sledovať. Ponúka produkty od renomovaných výrobcov rybárskych potrieb, ako sú: Okrem iných u nás nájdete značky ako: AWA-SHIMA, Carp Zoom, Cormoran, Daiwa, Dynamite Baits, Mivardi, ROBINSON, Rapala a mnoho ďalších. Nakúpte len to čo je skladom. http://www.rybarovsvet.sk/tip-od-predajcu www.rybarovsvet.sk

Verejná obchodná súťaž

 Obec Mokrá Lúka vyhlasuje Obchodnú verejnú súťaž  na predaj pozemku určeného na výstavu podľa § 9a ods. 1 písm. a) zákona Slovenskej národnej rady č. 138/1991 Zb. o majetku obcí v znení neskorších predpisov, a podľa § 281 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov, o najvhodnejší návrh na uzavretie kúpnej zmluvy na prevod vlastníctva k nehnuteľnosti, formou výberu najvhodnejšieho návrhu na uzatvorenie kúpnej zmluvy, za podmienok zverejnených v prílohe.

 

Predmetom kúpnej zmluvy má byť nehnuteľnosť nachádzajúca sa v katastrálnom území Mokrá Lúka vedená na LV č.1 ako pozemok: parcela reg. C parcela č. 616/14 trvalý trávnatý porast o výmere 655 m2 v 808/840 t. j. 630 m2 a parcela reg. C parcela č. 650/175, trvalý trávnatý porast o výmere 323 m2 v 1/1-ne vytvorené na základe Geometrického plánu č. 37543482-64/2020, vyhotoveným: Ing. Peter Hricovíny, Gen. Goliána 4, 050 01 Revúca, IČO: 37543482.

Predmet obchodnej verejnej súťaže na nachádza v intraviláne obce Mokrá Lúka, v lokalite Humná v rámci spracovaného územného plánu pre túto lokalitu, je pozemok určený na výstavbu rodinného domu. K pozemku sú privedené všetky inžinierske siete.

 

Oboznámenie sa s predmetom ponuky je možné na základe osobnej prehliadky. Nahlásenie záujmu o osobnú prehliadku záujemca realizuje dohodnutím termínu na kontaktom telefónnom čísle vyhlasovateľa, najneskôr 3 pracovné dni pred ukončením lehoty na predkladanie návrhov.

 

 

 

Súbory na stiahnutie k stránke Verejná obchodná súťaž


POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA
13.04.2021 (14:23)

Na vrch stránky obce Mokrá Lúka | aktuality, články, dokumenty, fotogalérie | Oficiálne stránky obce Mokrá Lúka | Verejná obchodná súťaž |

www.clnynadovolenku.sk | nafukovacie člny, lode na dovolenku a rybárčenie E-shop (internetový obchod) s najširšou ponukou nafukovacích člnov na dovolenku a rybárčenie. Sortiment veľmi kvalitných gumených člnov, rybárskych člnov, rekreačných člnov, lodí a príslušenstva aj na splátky. Dlhoročná skúsenosť s online predajom. nafukovacie člny, člny, lode, dovolenka, rekreácia, voda, turistika, hobby, veslovanie, ryby, rybárčenie, rybárske potreby, rybolov, člnkovanie, gumené člny, gumené lode, príslušenstvo, leto, servis, e-shop, eshop, splátky, sonary, veslá, kotvy

www.rybarovsvet.sk | rybárske potreby Najmodernejší e-shop s rybárskymi potrebami ponúka prúty - udice, navijaky, bižutériu na rybárčenie, háčiky, nástrahy, návnady, kreslá, lehátky, sonary, člny, závažia, voblery a ostatné príslušenstvo potrebné na rybačky.